Action tínedžer

Bratislava - Action Park

Máte doma hyperaktívneho tínedžera? Máme pre vás návrh ako ho dobre zabaviť a poriadne unaviť zdravým pohybom na čerstvom vzduchu.

Balík Action tínedžer zahŕňa aktivity Lukostrelecká prestrelka Archery tag, Fun balík v lanovom centre a jazda na offroad Segway.

 

40,00 €

 • Vek: od 15
 • Stupeň akčnosti: malý, stredný, veľký
 • Obdobie: leto - zima

Kombinácia troch populárnych aktivít v Action Parku Čunovo je ideálnym programom pre akčných tínedžerov a rodičov. Archery tag, fun balík a segway.

 

Zahrajte sa s Archery tagom na lukostrelcov! Príďte si vyskúšať dynamickú kolektívnu a mimoriadne zábavnú športovú hru kombinujúcu prvky lukostreľby, vybíjanej a paintballu.

Zažite trojitú dávku adrenalínu v jednom a to bez potreby kondície a fyzického zaťaženia. Fun balík obsahuje tri aktivity vo výške, ktoré sa postarajú o výnimočné zážitky: Obria hojdačka (kyvadlový skok z výšky 12 m), Lanovka 120m, Tarzanov skok (skok zo stĺpa na žrď).

Jazdite s dobou, jazdite high-tech na segway, vozidle, ktoré bolo pôvodne vyvinuté pre kozmický výskum NASA. Je poháňané elektromotorom a za pomoci gyroskopov udržiava rovnováhu. Riadi sa ako jeden veľký joystick, ktorého sa držíte oboma rukami. Zajazdiť si na tomto elektrostroji môžete na našej offroadovej dráhe alebo trávnatých plochách. Naša offroad dráha má celkovú dĺžku okruhu 1200m. Je tu množstvo zákrut a technických úsekov, ktoré čakajú, aby ste ich prišli zdolať a zabaviť sa s priateľmi.

Čo je v cene zahrnuté:

 • Cena je na 1 osobu
 • Archery tag: maska, šípy, luk, inštruktáž, rozhodca, prenájom ihriska
 • Fun balík: Obria hojdačka (kyvadlový skok z výšky 12 m), Lanovka 120m (rýchlosť až 40km/hod), Tarzanov skok (skok zo stĺpa na žrď), horolezecká výstroj (celotelový sedák, helma), inštruktáž
 • Offroad Segway: prenájom segway, helma, inštruktáž, iffroad dráha alebo trávnatá dráha

Dôležité:

 • Archery tag: Min. vek 10 rokov, min. počet hráčov 4, max. počet hráčov na ihrisku 12 - v príp. väčšieho počtu hráčov je možnosť turnajového spôsobu hry, budete rozdelení na skupiny 
 • Fun balík: Min vek: 10 rokov (od 8 do 14 rokov nutný sprievod dospelej osoby), min. výška: 130cm, max. hmotnosť: 120kg, dĺžka každej aktivity je cca 15min
 • Offroad segway: Max. hmotnosť: 120kg, Min. vek: 8 rokov (od 8 do 14 rokov nutný sprievod dospelej osoby)
 

PLATNOSŤ POUKAZU:

 • do 31.10.2018
 • Od 11:00 do 17:00 po telefonickom potvrdení aspoň deň vopred.

Archery tag

Princíp tejto športovej hry je podobný ako pri paintballe, iba je to celé trochu čistejšie. Rovnako proti sebe bojujú dva tímy, len namiesto pištolí s guličkami s farbou majú jednotliví hráči v rukách luky so šípmi. Keďže šípy nie sú zakončené hrotom, ale penovou násadkou, riziko zranenia je minimalizované.

Hráči sa rozdelia (v ideálnom prípade) na dva 5-členné tímy a každý hráč dostane luk. Tímy sú od seba oddelené ,tzv. bezpečnou zónou a každý tím má aj svoj terč s piatimi terčíkmi/diskami, tzv. 5-Spot Knockout Target. Po zahájení hry sa všetci rozbehnú po šípy, ktoré sa na začiatku hry rozmiestnia presne do stredu ihriska.

Hra má dva ciele: vystrielať všetkých protihráčov a vyradiť päť diskov z terča, ktorý sa nachádza na strane súpera. Hráč je eliminovaný, keď ho niekto z druhého tímu „otaguje“ – zasiahne. Šípy mierené na Vás môžte tiež chytiť vo vzduchu a chytený šíp rovno namieriť proti súperovi –tak ako to je s loptou pri vybíjanej. Tento ťah tiež vráti do hry Vášho už zasiahnutého spoluhráča. Ak sa Vám však šíp z ruky vyšmykne, ráta sa to ako zásah a opúšťate ihrisko. Vrátiť do hry sa zasiahnutý hráč môže tiež v prípade, že jeho spoluhráči trafia všetkých päť diskov.

Fun balík

Inštruktor vám všetko dôkladne vysvetlí a pomocou horolezeckého výstroja vás pripraví na atrakciu. Pripútajú vás do horolezeckého sedáku a dostanete aj bezpečnostnú helmu. O vašu 100% bezpečnosť sa po celý čas stará Váš tím (tímovým istením pod dohľadom inštruktora) alebo samotný inštruktor. Zážitok si navyše možete zdokumentovať profesionálnou kameru umiestnenou na prilbe.

Obria hojdačka začína skokom z 12 metrov nad zemou a až 7m dlhý voľný pád. Po ňom nasledujú 3m jemného zabrzdenia a potom sa niekoľko minút len hojdáte a hojdáte, až kým úplne nezastavíte.

Spustite sa po našej 120 metrov dlhej lanovke vo výške 12 metrov a užite si pocit neskutočnej voľnosti a vetra vo vlasoch pri rýchlosti až 40 km za hodinu. Zažijete nielen poriadny adrenalín, ale aj pocit absolútnej slobody.

Odvážte sa skočiť Tarzanov skok do voľného priestoru na hrazdu vzdialenú 2,5 m od vás. Zážitok je o to väčší, že skáčete z vrchola dreveného stĺpu vo výške 8 metrov nad zemou.

Offroad segway 

Ak chcete isť doprava, zatiahnete páku doprava, ak chcete isť dozadu, potiahnete páku dozadu. Na Segway sa u nás môžete aj s priateľmi vyblázniť jazdou po trávnatých plochách alebo po našej 1200m dlhej offroad dráhe, kde na vás čaká množstvo zákrut a technických úsekov.

Action Park 
Shengenská ulica,
Čunovo
 851 10 
Bratislava V

GPS súradnice:
N 48° 02.029"
E 17° 12.104"

Ako sa k nám dostať MHD?
Linka č. 801 - cieľová zastávka Schengenská 
Linka č. 91 - zastávka MiÚ Čunovo, odtiaľ 10 minút pešo smer Rajka

 

Zobraziť Action Park na väčšej mape